onze 13 opvanglocaties

Torreke
Stedelijke basisschool Torenhof
Albert Servaeslaan 62
8790 Waregem
0492 59 50 09 - torreke@kindercentrum.be
 

 

Gezelleke
Stedelijke basisschool Guido Gezelle
Guido Gezellestraat 20
8790 Waregem
 
 

 

Lindeke
Stedelijke basisschool Sint-Eloois-Vijve
Koekoekstraat 26
8793 Sint-Eloois-Vijve
0498 17 15 86 - lindeke@kindercentrum.be
 
 
Beverke
Stedelijke basisschool Beveren-Leie
Koning Albertstraat 41
8791 Beveren-Leie
0492 59 50 06 - beverke@kindercentrum.be
 
 
Pompoentje
Stedelijke basisschool Desselgem
Pompoenstraat 44
8792 Desselgem
  
 
Hemelke
Vrije basisschool Keukeldam
Keukeldam 19
8790 Waregem
0477 33 66 08 - hemelke@kindercentrum.be
 
 
 
Brugske
Vrije basisschool Sint-Petrus
Roger Vansteenbruggestraat 17
8790 Waregem
0477 33 66 69 - brugske@kindercentrum.be
 
 
 
Gaverke
Vrije basisschool Gaverke Mariaschool
Broekstraat 8
8790 Waregem
0485 46 07 49 - gaverke@kindercentrum.be
 
 
 
Jagerke
Vrije basisschool De Jager
Gentse Heerweg 12
8790 Waregem
056 60 41 11 (school) - jagerke@kindercentrum.be
 
 
 
Biezeke
Vrije basisschool De Biest
Bieststraat 75
8790 Waregem
0497 15 25 61 - biezeke@kindercentrum.be
 
 
 
Hoveke
Vrije basisschool Nieuwenhove
R. Vanmeerhaeghestraat 61
8790 Waregem
056 60 10 44 (school) - hoveke@kindercentrum.be
 
 
 
Koekoekje
Vrije BasisschoolDe Duizendpoot
Remi Baertlaan 2
8793 Sint–Eloois-Vijve
 
 
 
Domino
Vrije Basisschool Desselgem
Liebaardstraat 7
8792 Desselgem
0477 35 97 61 - domino@kindercentrum.be